Proč si vybrat nás?

Poznejte naše výhody

Cenová nabídka zdarma

Po zaslání poptávky budete kontaktováni našim technickým specialistou, který na základě Vašich představ a poskytnutých informací o zvažované instalaci navrhne jedno nebo více technických řešení, na které Vám obratem zašleme nabídky. Celou tuto konzultaci a zaslání nabídek máte od nás zcela zdarma.

100% úspěšnost podaných žádostí o dotaci

V dotačním programu Nová Zelená Úsporám 2021 jsme podali desítky žádostí o dotaci a několik předregistračních žádostí. Žádná z nich nebyla vrácena k přepracování, žádná z nich nebyla zamítnuta, všechny byly vyplaceny v plné požadované výši.

Kvalitní dobíjecí stanice zdarma

Dobíjecí stanice (wallboxy), které dodáváme k fotovoltaickým elektrárnám, jsme pro Vás vybrali z nabídky výrobce z České republiky. Jedná se o kvalitní designové výrobky z nerezu a skla, které mohou být vybaveny jedním nebo dvěma dobíjecími body při zachování kompaktních rozměrů. Díky inteligentnímu řízení a řadě dostupných rozšíření Vám mohou sloužit k efektivnějšímu využívání energie z Vaší elektrárny. Po započtení dotace získáte tuto dobíjecí stanici zdarma.

Individuální přístup a smysluplná řešení na míru

Naši zaměstnanci, se kterými budete v kontaktu, jsou ve svých profesích odborníky. Většina z nich má i zkušenosti s provozováním vlastní fotovoltaické elektrárny, takže Vám vždy rádi poradí. Jejich úkolem není prodat nesmyslně předimenzovanou elektrárnu, snažíme se chápat zákazníky jednotlivě a navrhovat jim řešení, která pro ně mají smysl.

Péče před, během i po instalaci

Zakládáme si na tom, že se o své klienty staráme před instalací, během instalace, ale také po ní. Od uzavření smlouvy se na nás můžete obracet se svými dotazy, požadavky a reklamacemi prostřednictvím systému HelpDesk, který je v provozu 24 hodin denně 7 dní v týdnu, a to nejen v průběhu realizace. Využití HelpDesku oceníte především po zprovoznění sjednané elektrárny. Potřebujete něco přenastavit? Chtěli byste rozšířit elektrárnu? Máte nějaký problém? Vše můžete zadat do HelpDesku, získáte přehled o průběhu řešení Vašeho požadavku a vyhnete se nekonečnému telefonování.

100% úspěšnost při realizaci připojení k distribuční síti

Naše společnost se postará o to, aby přípojné místo bylo po dokončení díla v souladu s podmínkami distributora. Proto se nám nikdy nestalo, aby technik provozovatele distribuční soustavy odmítl provést první paralelní připojení u některé z námi zrealizovaných elektráren. Všechny elektrárny, o jejichž připojení k síti jsme požádali, byly připojeny na první pokus.

Dotace až 300 000 Kč

Při splnění parametrů na přiznání dotace na fotovoltaiku a dobíjecí stanici v maximální výši lze ve znevýhodněném kraji získat dotaci až 301 500 Kč. Při kombinaci s dalšími opatřeními lze získat ještě více. Naše dotační oddělení Vám pomůže maximalizovat výši dotace.